Recruit A Student BV

Ginnekenweg 32, Breda

Studenten uitzendbureau - Personeelsdiensten Lees verder

Recruit A Student heeft zich ontwikkeld tot een veelzijdige dienstverlener, waar uitzending, werving & selectie en Payroll hand in hand gaan. Met kantoren in Amsterdam, Breda, Eindhoven, Rotterdam, Tilburg, Utrecht en Zwolle zijn we inmiddels een landelijke speler geworden. Onze database, gevuld met een HBO’ers en universitair studenten, is de meest uitgebreide en doorgeselecteerde groep werkstudenten. Potentiële toppers worden snel door ons herkend. Het is misschien wat arrogant om over jezelf te zeggen, maar Recruit a Student is het neusje van de zalm op het gebied van uitzenden van studenten. En we zijn zeker niet de enige die dat denken. Op onze website kunt u lezen hoe onze relaties over ons denken. Recruit a Student bij jou in de buurt!: Recruit a Student Breda (Hoofdkantoor) Ginnekenweg 32 4818JG Breda Tel: 076 530 9154 Email: breda@recruitastudent.nl Recruit a Student Amsterdam Schiphol Boulevard 379 ( Toren F, verdieping 3) 1118 BJ Schiphol Tel: 020-3202350 Email: amsterdam@recruitastudent.nl Recruit a Student Eindhoven Bergstraat 11 5611JX Eindhoven Tel: 040 217 1040 Email: eindhoven@recruitastudent.nl Recruit a Student Rotterdam Oostzeedijk Beneden 219 a 3061VT Rotterdam Tel: 010 281 0399 Email: rotterdam@recruitastudent.nl Recruit a Student Tilburg (locatie Tilburg University) Proff. cobbenagenlaan 225 S building K 125, Tilburg Tel: 013 - 466 2 441 Email: tilburg@recruitastudent.nl Recruit a Student Utrecht Graadt van Roggenweg 328 3531AH Utrecht Tel: 030-2982151 Email: utrecht@recruitastudent.nl Recruit a Student Zwolle Van Karnebeekstraat 56 8011JK Zwolle Tel: 038 423 1890 Email: zwolle@recruitastudent.nl